T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Saruhanlı Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Saruhanlı Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Misyon, Vizyon ve Değerler

Güncelleme Tarihi: 04/06/2018

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Hastanemizin en üst yetkililerince belirlenmiş tüm eğilimler ile "HASTA VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ" ve "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" olarak kalite politikamızı özetleyebiliriz. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur ve gurur duyduğu, Hizmet sunumunda Kalite yönetim sisteminin gereklerine uyan, Sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan hastane olmak ana politikamızdır.

MİSYONUMUZ Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek sektörünün lideri hastane olmak.

VİZYONUMUZ Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.


TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ

> İnsana Saygı

> Saygın Dürüst ve Güvenilen

> Etkin ve Etkili Hizmet

> Süreklilik ve Erişilebilirlik

> Mükemmeli Hedefleyen

> Hakkaniyet

> Değişim ve Gelişime Açık Olma

> Dayanışma ve İşbirliği

> Şeffaflık ve Hesap Verilebilirlik

KURUMSAL AMACIMIZ

Hastanemiz ilkeleri, çalışma felsefesi ve hizmet anlayışı olarak bölgede en iyi bilinen, yaygın, sektör ve ülke gelişiminde söz sahibi, halk için verimli çalışan ve nitelikli hizmet veren kurumsal bir yapı haline getirmek.

KURUMSAL HEDEFİMİZ

Çağdaş norm ve standartlara uygun teknolojik altyapıyı ve uygulamaları sağlamaya çalışmak, hizmet verilen sağlıklı ve hasta insanları eğitmek, çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirmek, toplumsal amaçlı sağlık programlarının uygulanmasına öncülük etmek, hizmet yelpazesini kuruluş ve hizmet gerekçelerine uygun biçimde çeşitlendirmek yapılandırmak.