Haberler

Emekli Olan ve Tayini Çıkan Personele Veda Programı

Emekli Olan ve Tayini Çıkan Personele Veda Programı

Saruhanlı   Devlet Hastanesi uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan üç hastane personeli ve tayini çıkan bir doktora  düzenlediği törenle veda etti.

Saruhanlı Devlet Hastanesi’nde emekli olan temizlik personeli Gülşen Baştürk, teknik personel Ahmet Doğan ve memur Nedim Özer ile  Dr. Nesibe Efruz Şen’in Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini kazanmasından dolayı hastaneden ayrılmalarına istinaden bir veda programı düzenlendi. 

Hastanede yapılan veda törenine Saruhanlı Devlet Hastanesi Başhekimi  Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan , Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Öztürk, İdari ve Mali İşler Müdür  Yardımcısı Halil Aydın ve hastane personeli katıldı.Başhekim  Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan programa katılan personele hitaben bir konuşma yaparak, hastaneden ayrılan personele değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve yaşamlarının bu yeni döneminde başarılar diledi.

Hastane yöneticileri emekli olan personele plaket ve çiçek takdim ettiler; ayrıca Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Celal Bayar Üniversitesinde eğitime başlayacak olan Dr. Nesibe Efruz Şen’e ise teşekkür  belgesi ve çiçek takdim edildi. Son olarak hastaneden ayrılan personelin hepsine çeşitli hediyeler verildi. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından  program sona erdi.

 

Haber Listesine Geri Dön