Haberler

Veda

Hastaneden tayini çıkan iki(2) sağlık personeline veda programı düzenlendi.

Saruhanlı Devlet Hastanesinde on iki (12) yıldır görev yapan hemşire Gülzade DENİZ’in Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’ne, üç(3) yıldır çalışan hemşire Nurhan KOLCU’nun ise Muğla Kamu Hastaneleri Birliği’ne atamalarının gerçekleşmiş olması nedeniyle veda programı düzenlendi.
Veda programında konuşan Nurhan KOLCU; "3 yıl gibi bir zaman sürecinde Saruhanlı 'da çalışmaktan onur ve mutluluk duydum. Bu zaman zarfında şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan ve desteklerden dolayı öncelikle hastane yönetimi, personeli, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum Saruhanlı'dan en güzel duygularla ayrılırken arkamda güzel dostluklar bırakmanın mutluluğunu ve ayrılığın hüznünü de beraber yaşıyorum" dedi.
Gülzade DENİZ ise 26 yıllık meslek hayatımın son 12 yılını Saruhanlı Devlet Hastanesi’nde geçirdim. Hastanemden ve özellikle ekip arkadaşlarından ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. 
Programda bir konuşma yapan Başhekim Uz. Dr. Ali Osman ÇAĞLAYAN, “Hastanemizden emeklilik ya da değişik nedenlere bağlı tayinler nedeniyle zaman zaman ayrılan arkadaşlarımız oluyor. Bugün iki mesai arkadaşımız daha hastanemizdeki görevlerinden ayrılıyorlar. Gülzade Deniz arkadaşımız mesleğinin 26. yılında ve yaklaşık 12 yıldır hastanemize hizmet veriyor. Nurhan Kolcu arkadaşımız ise mesleğine hastanemizde başlamış ve tam 3 yıldır hastanemizde çalışmaktadır. Her iki arkadaşımızın da yeni görev yerlerinde başarılı olacağına inancım tamdır. Her ayrılık biraz hüzünlüdür ama yeni başlangıçlar için gereklidir. Kendilerine hastanemizde görev yaptıkları süre boyunca vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ediyorum. Kendilerine teşekkür belgeleri ile birlikte arkadaşlarımızın aldığı küçük hediyeleri de takdim etmek istiyorum.” dedi.
Sıcak ve samimi bir havada geçen programda daha sonra, Gülzade DENİZ ve Nurhan KOLCU ´ya Başhekim Uzm. Dr. Ali Osman ÇAĞLAYAN tarafından hizmetlerinden dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi. Hastaneden ayrılan personellerin vedalaşmasının ardından program son buldu.

 

Haber Listesine Geri Dön