Haberler

SARUHANLI DEVLET HASTANESİ´NDEN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI

SARUHANLI DEVLET HASTANESİ'NDEN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI
Saruhanlı Devlet Hastanesi Yönetimi hastane çalışanları ile bayramlaşma programı düzenledi. Hastane başhekimliğinde yapılan etkinliğe hastane çalışanlarının büyük çoğunluğu katıldı.
Ramazan Bayramı dolayısıyla yapılan bayramlaşma etkinliğinde konuşan Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan, toplumsal bütünleşmenin temelinde birlik ve beraberlik duygularını geliştiren, pekiştiren ve güçlendiren ortak paydalar olduğunu ve bayramların bu paydalar arasındaki en önemli unsurlardan olduğuna dikkat çekerek, "Bayramlar birlik ve beraberliğimizin sağlanması, güçlenmesi ve kardeşlik duygularımızın artmasında ki en önemli günlerimizdir. Sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde ülkemizin ve İslam dinini layığı ile yaşayan tüm İslam dünyasının güzel bir bayram geçirmesini diliyorum." dedi. 
Bayramı hastanede geçirecek olan hastaların kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını dileyen Çağlayan, "Saruhanlı Devlet Hastanesi olarak hasta ve hasta yakınlarımızın bayramda morallerini yükseltmek ve yalnız olmadıklarını göstermek için çalışacağız. 
Bayramda toplumun büyük çoğunluğu bayram kutlaması yaparken, insanlara sağlık hizmeti vermek için çalışan hastane personelimize ve ülkenin dört bir yanında bayram süresince 7/24 çalışan tüm sağlık ordusuna ayrıca teşekkür ediyor, halkımızın, sağlık çalışanlarına bu zor görevi yerine getirirken, gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum" diye konuştu.                    

 

   

Haber Listesine Geri Dön