Haberler

Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Hastane Yöneticisi/Başhekim Uzm Dr Ali Osman ÇAĞLAYAN, baştabip yardımcısı Uzm Dr Maksut DEMİR,idari mali işler müdürü İsmail Alpar,müdür yardımcısı Halil AYDIN,sağlık-sen hastane temsilcisi Çetin KARAMANLAR ve hastanede görev yapan uzman hekimlerden oluşan heyet Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürü Barış Bora ŞENYURT ve ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapan emniyet mensuplarına taziye ve moral ziyaretinde bulundular.
Ziyarette Başhekimimiz Ali Osman Çağlayan; “10 Aralık tarihinde İstanbul Beşiktaş´ta meydana gelen terör saldırısının ardından büyük bir üzüntü duyduk. Türkiye Cumhuriyeti birlik ve beraberlikle ayakta duruyor. Biz, bir ve beraber olursak aşamayacağımız hiçbir engel yok. Kim ne derse desin, kim ne yaparsa yapsın, Türk Milleti bir yumruk olduğu sürece kimse ne vatanımızı bölebilir, ne de bayrağımızı indirebilir. Bu kapsamda en önemli görevi icra eden, Türk Milleti´nin huzur, güven ve canını, canı pahasına koruyan, bu uğurda bir an bile düşünmeden canını feda eden Türk Polis Teşkilatımızın her daim arkasında ve takipçisiyiz. Onların güçlenmesi, onların daha iyi mücadele edebilmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürü Barış bora Şenyurt ise, “Taziye ziyaretine gelen değerli Başhekim ve doktor hastane personeline teşekkür ederek “Teröre karşı mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. Bizler vatanımız uğruna canımızı vermeye hazırız.” Diye konuştu.

-Polislere Karanfil Dağıtıldı-

Sağlık Sen Saruhanlı İlçe Temsilcisi Çetin Karmanlar da ziyaret sırasında polislere destek amacıylaa karanfil dağıttı.

Haber Listesine Geri Dön